Wszelka forma reklamy jest dobra, by zyskać nowych klientów oraz pozytywny rozgłos

życie dzisiejszego człowieka jest w wiecznym biegu, więc wymaga to od niemal wszystkich spółek dopasować się oraz właściwej reklamie.
Nieczęsto bywa tak, że stać jakąś firmę na niebywale drogie reklamy w telewizji czy w modnych magazynach.

fotka - firmy

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com

kobieta w szpilkach

Autor: GabboT
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość firm (z pewnością 95%) musi szukać tak samo twórczych, ale o wiele mniej kosztownych metod. Jeśli przykładowo mamy sklep czy lokal użytkowy, to można przykładowo wydrukować plakaty oraz powiesić je w naszej dzielnicy. Co może być umieszczone na takim plakacie? Zwykle informacja o tym, gdzie znajduje się nasz lokal (niektórzy drukują też niedużą mapę, ponieważ ludzie bywają po prostu wzrokowcami). Możemy także dopisać coś o obecnych promocjach i dla przykładu gratisach dla nowych klientów. Plakat wcale nie musi być wielki ani drogi, ale jednak musi przykuwać uwagę. Wobec tego dobrze byłoby, aby był kolorowy. Prawda będzie wtedy droższy, ale zapewne się nam to zwróci w postaci nowych klientów i większych wpływów do kasy. Nie zapominajmy też o tym, by wydrukować optymalną ilość plakatów. Nie może być ich zbyt mało, ale również nie za dużo. Najgorzej będzie, jeżeli plakaty będą nam później zalegać w magazynie. To tak, jakbyśmy wywalili pieniądze w błoto.

Przed podjęciem decyzji o Druku musimy zrobić projekt plakatu oraz oczywiście znaleźć dobrą drukarnię. Powinna być ona rzetelna oraz uczciwa. By nie przepłacić, możemy zrobić małe rozpoznanie.

Opracowane przez nas wpisy zainteresowały Cię tak mocno, że czujesz chęć na następne. Zapraszamy więc do nowej strony – po prostu kliknij w źródło.

Powinniśmy zadzwonić do kilku drukarni oraz porównać ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*