Wakacyjny biwak nad rzeką. O czym powinniśmy pamiętać?

Letni wypoczynek musi wiązać się z niezwykłą przygodą. Jeżeli uwielbiamy spędzać czas na łonie natury, omijajmy luksusowe pensjonaty szerokim łukiem. Raczej przypadną nam do gustu miejsca kempingowe lub polanka nad jeziorem.

www

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
Takie wakacje to jest dopiero niesłychana przygoda! Biwakowanie to gratka dla zwolenników obcowania z naturą. Jeśli nie możemy wyobrazić sobie wypoczynku bez sali do ćwiczeń i wysokiej klasy, wykwintnej restauracji, nawet nie myślmy o takim sposobie na urlop. Nim zdecydujemy się poznawać nieznane, powinniśmy zacząć od solidnego pakowania naszych rzeczy. Numerem jeden na naszej liście jest wygodny namiot, który porządnie ochroni nas przed deszczem i złą aurą pogodową. Namioty Coleman skupiają w sobie wszelkie cechy, na jakie trzeba zwrócić szczególną uwagę. Zaliczamy do niNamioty Coleman, pakowność, przestronność, szybkość rozkładania oraz składania. Przede wszystkim ich waga musi być niewielka. W takim namiocie niestraszne będą nam ulewne deszcze. Namioty Coleman to zupełny must have każdej urlopowej przygody! Namiot to jednak jeszcze nie wszystko. Również porządny plecak jest dla nas niezmiernie ważny. To właśnie do niego upchniemy niezbędny ekwipunek. Nie możemy zapomnieć o szeregu takich rzeczy jak: śpiwór, koc, ubrania na zmianę, latarka, zapałki, kosmetyki, apteczka oraz jedzenie.

namiot turystyczny

Autor: summonedbyfells
Źródło: http://www.flickr.com
Pojemny plecak musi zmieścić wszyściutkie przybory. Plecak turystyczny może okazać się niewystarczający. Wybierzmy markę, jaką znamy od długich lat i do której mamy zaufanie. Plecaki Korrimor przeszły z nami już tak dużo i nigdy nas nie zawiodły. Ich niesamowita lekkość sprawia, że nie jesteśmy dodatkowo obciążeni. Wędrówka w nieznane nie powinna być udręką. Wręcz przeciwnie! Z uśmiechem na twarzach powinniśmy otwierać się na poznawanie nieodkrytych widoków oraz miejsc.

Jeżeli ciekawi Cię ciąg dalszy samoobsługowa stacja naprawy rowerów sport bike tego tematu zapraszamy do następnego tekstu, który czeka na Ciebie pod podanym linkiem. W nim rozwieją się wszystkie Twoje rozterki.

Słuchanie delikatnego śpiewu ptaków, podziwianie wschodów słońca zrekompensuje nam dni przesiedziane przed komputerem. Odetchniemy rześkim powietrzem, a nasze oczy odpoczną od ekranu telewizora albo komputera. Uciekniemy przed wszystkimi, a po powrocie do szarej codzienności będziemy mogli stwierdzić, że biwak to niebywała przygoda!

Tagged with:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*