przesyłka z esklepu

Tworzywo sztuczne to świetny półprodukt do wyprodukowania wielu rodzajów opakowań

W obecnych czasach rynek zawalony jest mnóstwem każdego typu, różnokolorowych opakowań z plastiku. Dzieje się tak ponieważ tworzywo sztuczne to tani i prosty w przeróbce surowiec, z którego można wyprodukować niemal wszystko.Technikę jego przetwarzania ma i rozbudowuje bardzo dużo koncernów na całym globie.

kawa w solidnym opakowaniu
Autor: Matti Mattila
Źródło: http://www.flickr.com

Kompania Roboplast pochodzi z Włoch, a jej główne zajęcie od zawsze to produkcja opakowań z plastiku. Są to zarówno opakowania przeznaczone do pakowania produktów przemysłu, jak także do produktów branży spożywczej np. mięso, ciasta. Wszystkie produkowane opakowania z tworzyw sztucznych wytwarzane są w wyniku oddziaływania na tworzywo wysokiej temperatury. Łączenie obróbki cieplnej i mechanicznej sprawia,że na końcu powstają m.in.: opakowania plastikowe, foliowe, tacki, zabezpieczenia transportowe.

Produkty te charakteryzują się nie tylko dobrą odpornością i przydatnością ale także są atrakcyjne wizualnie. Od roku 2013 firma istnieje także na terytorium naszego kraju. Firma otworzyła swoja fabrykę na obszarze Tarnobrzeskiej SSE Euro-Park Wisłosan na terenie Radomia. Rocznie na opakowania (www.zapakowania.pl/) przerabianych jest w nim powyżej 15 tys. kg plastiku. Opakowania przeznaczone są na ten moment w całości na chłonny rynek Polski .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*