Stal Hardox – czyli, wszystko co warto wiedzieć na tematykę wspomnianej przedsiębiorstwa

Przeciwko pozorom przedsiębiorstwo Hardox to nie tylko blaszki trudnościeralne, o których już jakiś okres temu pisaliśmy. Z pod szyldu nazewnictwa „Hardox”, wyszły także takie przedmioty jak rurki, lemiesze, śruby przeznaczone do lemieszy, czy tez sitka.

Warto jednakże zagłębić się mocniej w temacie firmy Hardox, gdyż istnieje możliwość po dowiadywać się interesujących rzeczy na temacik ich alternatywy stali…
traktor

Autor: Lelou
Źródło: http://www.flickr.com
Jak dobrze jest zauważyć, dziergaliśmy już na temacik blach trudnościeralnych z pod marki Hardox.

Podobny interesujący materiał jest prezentowany w tym miejscu, zatem sprawdź na portalu (http://www.arapneumatik.pl/k-15-wylaczniki-krancowe) i sprawdź, co zobaczysz tutaj. To też jest dla Ciebie zajmujące.

Powstało ich parę rodzai, o numeracjach: 400, czterysta pięćdziesiąt, pięćset, pięćset pięćdziesiąt, 600, a także alternatywa Extreme. Zastosowanie wspomnianych blaszek bywa bardzo wszechstronne. Mogą być stosowane w szczególności wewnątrz: obróbkach warsztatowych (przy okładaniu skrzyneczek śmieciarek, płytach okładzinowych do pokrycia ścianek kieszeni sortownika, czy przy chwytakach, nie wspominając już o zastosowaniu przy niszczarkach), przy budowie dróg (używane przy łopatkach mieszadeł w asfaltowni, kontenerach transportowych, czy czerpakach i koparkach i tak w dalszym ciągu), czy w kamieniołomach i kopalniach, oraz nie zapomnijmy o przemyśle związanym z drzewami, w którym bywają one stosowane do cząstek i podzespołów do maszynek rodzaju: zrywkowych, ścinających, tartacznych, a także przeznaczonych do transportu. Jeżeli chodzi o obróbkę owej stali, to istnieje możliwość ją ciąć: laserem, plazmą, gazem, a także wodą. Poza tym obrabia się ją poprzez skrawanie (toczenie cnc wrocław) CNC, a także przez walcowanie.

Stal Hardox jest również doskonała przy usługach związanych z remontem, przy takich przedmiotach jak: kruszarki, betoniarnie, czy też przesiewacze, maszynki recyklingowe oraz rolnicze, oraz tak w dalszym ciągu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*