wózek widłowy

Regały – podstawowe wyposażenie magazynów

Sporo przedsiębiorstw zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem biur, pomieszczeń gospodarczych czy też sklepów regały magazynowe które używane są do przechowywania różnorodnego rodzaju wyrobów oraz inne dodatki. Firmy te dążą do tego, aby ich produkty były znakomitej jakości i w akceptowalnych cenach. Do zaoferowania mają też transport zakupionego produktu do klienta, montaż a również projektowanie zagospodarowania pomieszczenia gospodarczego.

magazyn
Autor: inplusPR
Źródło: www.inplusPR.pl
Jednym z takich artykułów są regały magazynowe. Sugerowane są one osobą, które chcą w najlepszy sposób zagospodarować pomieszczenie wyznaczone na archiwizację dokumentów. Innymi słowy regały te zwane są regałami przesuwnymi. Dzięki nim można w bezproblemowy sposób trafić do niezbędnych akt, a ich cena przechowywania w przeliczeniu na jednostkę magazynowanych akt jest bardzo niski. Dzięki temu, że regały – kompletna oferta dostępna regały magazynowe Warszawa – są osłonięte przez ścianki bardzo ładnie wyglądają i można na nich zamieścić szyldy opisujące zawartość składowanych akt.

Natomiast dla pomieszczeń gospodarczych, w których towar trzymany jest na paletach bardzo dobrym rozwiązaniem są regały (zapoznaj się z ofertą regały paletowe- olejnik.pl/regaly-stacjonarne/) paletowe. Gwarantują one bezproblemowy dostęp do towaru, a dzięki temu, że jedna paleta zajmuje jedno miejsce paletowe można z powodzeniem dozorować stan magazynu. Jeśli chodzi o gabaryty tych regałów to są one zależne od trzech rzeczy: od typu wózków podnośnikowych, towaru oraz od wielkości magazynu. Na ogół są to regały ocynkowane lub pomalowane proszkowo, ale na prośbę nabywcy mogą być stworzone ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej.

termoizolacje
Autor: Baumit

Oprócz wcześniej opisanych regałów firmy te w swojej ofercie mają również między innymi rusztowania aluminiowe. Dzięki swojej małej wadze możne je stosować tam gdzie jest ryzyko zniszczenia podłogi przez silny nacisk. Są one błyskawiczne i proste w montażu.

Niestety ze względu na wysoką cenę są one sporadycznie kupowane w naszym kraju. Ich koszt nieraz jest dwa razy droższy od rusztowania stalowego ocynkowanego. Niemniej jednak 100 procent rusztowań przejezdnych na rynku to rusztowania aluminiowe, gdyż na kółkach może być wyłącznie rusztowanie lekkie. Wadą takiego rusztowania jest to, że pozostawione bez nadzoru w mgnieniu oka znika ze względu na cenę aluminium w skupie złomu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*