Posiadanie lombardu w dzisiejszych czasach jest bardziej skomplikowane aniżeli jakiś czas temu, ale jednak opłacalne

Niejeden biznesmen, który miałby chęć, by zająć się lombardem, musi wiedzieć, że w tej dziedzinie zmieniło się ustawodawstwo.
Jeżeli myślimy nad tym, jaki rodzaj biznesu moglibyśmy prowadzić, to należy pomyśleć nad otwarciem lombardu.

archicom.pl

Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
gotowanie

Autor: Indi Samarajiva
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to w perspektywie najbliższej przyszłości pewny interes. Powinniśmy się nad tym pochylić. W przeszłości założenie lombardu było bardzo proste. Teraz wymagania są już większe. Warto się z nimi zaznajomić, by nie popełnić jakiejś gafy. Od 2016 takie lombardy, które pożyczają pieniądze, były zmuszone, by przekształcić się w spółki z minimalnym kaPITałem zakładowym wynoszącym 200 000 zł. Rzecz jasna należy także zarejestrować swoją działalność w KRS. To niezwykle ważne, żeby nie mieć później jakiś problemów z prawem. By lombard funkcjonował jak należy i przynosił zyski, powinniśmy wziąć pod uwagę dwie kwestie — lokalizację oraz specjalizację. Pierwsza sprawa dotyczy miejscówki na nasz interes. Wybór dość zamożnej dzielnicy będzie kiepskim wyjściem. Mądrzej oscylować w dzielnice, gdzie żyje sporo ludzi, którzy są niezbyt bogaci. Wszystkie okolice poprzemysłowe będą więc korzystnym wyborem.

Interesuje Cię opublikowany w tym portalu tekst? Kliknij więc poza tym tutaj i sprawdź więcej info maty elektroizolacyjne na opisywany problem.

Druga rzecz tyczy się tego, czym mamy ochotę handlować. Czy pragniemy zająć się wyłącznie elektroniką (telefony, tablety, aparat fotograficzny itp.

) czy może na przykład handlem wszystkiego? W takim przypadku sporo zależało będzie od tego, jak wielki będziemy mieli lokal. Przecież gdzieś to wszystko będziemy musieli trzymać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*