Elegancka szarość narzuty Antilo

Pościel, narzuty i podobne tekstylia – czyli co podarować młodej parze z okazji śluby

Ślub kogoś z bliskiej rodziny to z reguły radosna wiadomość, na którą wszyscy czekają z niecierpliwością. Z wydarzeniem tym wiąże się wiele wspaniałych chwil, a do jednej z nich można zaliczyć otrzymywanie podarunków. Aczkolwiek wybór prezentu dla nowożeńców nie zawsze jest łatwą prawą. Zazwyczaj zależy nam na tym, by ofiarować młodej parze coś, co naprawdę się jej przyda, a równocześnie spodoba.

Stawiając na określony gatunek produktów unikniemy ryzyka, że nasz prezent okaże się nietrafiony. Do takich produktów zaliczyć można na przykład rozmaitego gatunku tekstylia, których w domu nigdy nie za wiele. Mogą to być rozmaitego typu ozdobne narzuty na łóżko, czy z kolei elegancka pościel bawełniana wykonana z najlepszej jakości bawełny. Ważne przy tym, aby kupić rzeczywiście wysokiej jakości produkty. Byle jaką pościel można dostać już za 30 złotych. Ta wyprodukowana z najlepszych tkanin, elegancko zdobiona, a jednocześnie trwała, to koszt od 100 zł w górę. Jeśli zamierzamy więc kupić pościel młodej parze postawmy na pościel ekskluzywną, wykonaną z bawełny egipskiej o oryginalnych wzorach. Czytaj też

Trochę bardziej ryzykowne jest kupowanie pojedynczych akcesoriów do domu, szczególnie wtedy, gdy nowożeńcy planują ujednolicanie aranżacji w pomieszczeniu i nasz upominek może się wtedy okazać nietrafiony. Warto więc w tym przypadku wybierać całe komplety. Na przykład, jeżeli planujemy kupić wysokiej jakości akcesoria do łazienki, warto, aby wszystkie były w jednym komplecie zachowującym jedność stylistyczną.

Autor: ArtDecor24.pl

Jeśli młoda para ma mydelniczki łazienkowe i pozostałe akcesoria w zielonym kolorze, a dywaniki łazienkowe dostanie w fioletowym, może to zupełnie zepsuć zamysł jednolitej aranżacji w tym pomieszczeniu.

Musimy zatem dobrze przemyśleć wybór prezentu na ślub. Jeśli mamy obawy, że nie trafimy w gust nowożeńców, gdyż na przykład nie znamy ich upodobań, lepiej podarujmy pieniądze, które będą mogli wydać zgodnie z własnym gustem, niż kupować coś, co okaże się bezużyteczne i nie będzie wykorzystywane. Jeżeli natomiast wiemy co by się przydało młodej parze, podarujmy to, ale wybierając tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości.
Źródło
Tagged with:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*