fotograf ślubny

Po co nam zawodowy fotograf na ślubie?

„Po co wydawać fundusze na profesjonalnego fotografa? Przecież wujek Gienek czy większość gości i tak będzie miała ze sobą aparaty fotograficzne. W XXI wieku to i przy pomocy telefonu komórkowego można zrobić zdjęcia” – stwierdził przyszły pan młody.

Zanim jednak poprosimy rodzinę lub wujka Gienka, by uwiecznili Ten Dzień, dobrze jest wcześniej zapytać stryjka czy oby na pewno nie spóźni się na ceremonię.

Prezentowany artykuł jest niesłychanie interesujący, czyż nie? Jeżeli też Twoje zdanie jest zbliżone, to zapewne pomocne wpisy (https://twoje-fototapety.pl/) okażą się dla Ciebie użyteczne.

Czy jego żona z całą pewnością nie zapomni w domu torebki? Na ilu ślubach robił zdjęcia i gdzie możemy obejrzeć jego portfolio? Będzie dyskretny i niewidoczny, a przy tym zachowa się odpowiednio do sytuacji? Czy oby na pewno odpowiada mu rola abstynenta na przyjęciu weselnym?

fotografia ślubna
Autor: Anna Ciupryk / Fashion Color
Źródło: abcslubu.pl – Dorota Dolińska

A teraz pytanie do Młodych: czy naprawdę chcemy „przyoszczędzić” akurat na fotografie?

Chyba wystarczy tych pytań. Wujkowi dajmy szansę wykazać się w roli gościa, zaś my zatrudnijmy profesjonalnego fotografa. Przecież przysięgę małżeńską (zwykle) składa się raz w życiu…

Pamiętajmy, zdjęcia to niezastąpione pamiątki z ceremonii ślubnej do których systematycznie wracamy, wskutek tego tak istotne jest aby fotograf ślubny zrobił je z finezją i umiejętnością. Do lamusa odchodzą sesje ślubne w studiu fotograficznym, dziś grono par udaje się na nie w plener, przez co nasze zdjęcia wyglądają pięknie i oryginalnie. Musimy też uzgodnić wcześniej, czy sesja odbędzie się w dniu ślubu czy też w czasie podróży poślubnej, podczas gdy wraz ze swoim nowo poślubionym małżonkiem będziemy przemierzać wąskie uliczki Barcelony. Z bogatych ofert dotyczących fotografii ślubnej (zobacz ) zdecydujmy się na taką, która da nam satysfakcję i piękne wspomnienia na wiele długich lat. Zdecydujmy tylko na jakim efekcie końcowym nam zależy, o jakim charakterze ma być sesja. Czy mają być to wyretuszowane zdjęcia ślubne, czy też naturalne z reporterskimi kadrami?

Zdjęcia na świeżym powietrzu totalnie szalone, z spora dawką stylizacji czy raczej bardziej powabne, z nutą romantyzmu?Po określeniu swoich upodobań obejrzyjmy portfolio fotografów na portalu i pokuśmy się na te, które zachwyciły nas najbardziej. Nic tak równie ładnie nie ozdobi ściany nad małżeńskim łożem, jak zdjęcia ze ślubu. Profesjonalnie wykonane zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*