Nowe smartfony od firmy Samsung. Czy po raz kolejny spowodują ogólny zachwyt?

W dzisiejszych czasach smartfony są bardzo powszechne, posiadać je może tak naprawdę każdy – nawet dzieciaki, emeryci. Nierzako są one zmieniane jak rękawiczki lub wypierane są przez inne modele.

Samsung Galaxy Tab 3 10.1

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Smartfon mimo to smartfonowi nie równy. Istnieją przecież telefony, które swój czas szczytu przeżywają maksymalnie tylko sezon oraz takie, które stały się już kultowe. Zaliczają się do nich telefony Samsunga. Oficjalnie wiadomo, że Samsung Galaxy, to sprzęt wytrzymay i bardzo nowoczesny, sprzęt , który nie ulega modzie i ponadczasowy. Tak właśnie miała się sprawa z Samsungiem Galaxy S2, S3, S4. Galaxy S2 i S3 mimo, że już dość, jak na smartfony, wiekowy, ciągle cieszy się niemałą popularnością i obsługuje wszelkie najważniejsze aplikacje.

Nowością na rynku są Samsung Galaxy a3 a także Samsung Galaxy a5. Smartfon swoim designem przypomina poprzedników, jest jednak sporo smuklejszy. Przeznaczony jest dla osób młodych, dynamicznych, ceniących sobie styl, design i jakość. Samsung Galaxy a3 i a5 w sprzedaży są od niedawna – nowy Samsung Galaxy.

Konsumenci i miłośnicy systemu Android i produktów Samsung, będę wniebowzięci sposobnością dużego wyboru asortymentu. Do wyboru mają wiele wersji kolorystycznych – na przykład klasyczny SAMSUNG Galaxy A3 SM-A300 czarny. Smartfony można już zdobyć w cenie od 1199 zł.

Jeśli pragniesz uzyskać nie mniej fascynujące informacje na przedstawiany temat, to przenieś się do serwisu (http://www.iphonespecialist.co.uk/), który posiada ważne wiadomości w odniesieniu do prezentowanego problemu.

Samsung Galaxy Alpha

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnym, lecz nieco większym i droższym modelem jest Samsung Galaxy A5 A5000 Dual SIM 16GB czarny na przykład. W porównaniu do wersji A3 posiada 0,5 cala większy ekran, rozdzielczość HD i 13 megapikselowy aparat fotograficzny oraz 2 GB RAM (Galaxy A5 – 8Mpix i 1GB RAM). Ciekawym, nieco bardziej dziewczęcym modelem jest SAMSUNG Galaxy A5 SM-A500 Niebieski. Ma jasną, błękitna obudowę i wyróżnia wśród innych się swoim niepowtarzalnym designem. Sprawdź więcej tutaj: SAMSUNG Galaxy A5 niebieski.

Tak więc po raz kolejny marka Samsung pokazała, że idzie naprzód, zgodnie z najnowszymi trendami, wyprzedzając wręcz sprzęt innych marek. Ponadto wyrobiła sobie rzeszę wiernych klientów i od dobrych paru lat zajmuje na rynku pozycję lidera. Nic dziwnego – sprzęt Samsunga – w szczególności smartfony, jest bardzo dobry a system Android jest bardzo intuicyjny, prosty w obsłudze i stworzony z dużą precyzją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*