Ceneo

Naprawdę szybkie i bezpieczne zakupy w internecie

Spotkałeś znajomego. Zauważyłeś, iż ma ekstra etui do telefonu. Niesamowicie ci się spodobało. Spytałeś się zatem kumpla, gdzie go kupił. Niestety, znajomy nie pamięta.

Ceneo
Źródło: Ceneo

Po powrocie do domu, cały czas myślisz o gadżecie. Nie możesz o nim zapomnieć. Czy masz zrobić rundkę po galeriach sklepowych? Nie, przecież jest internet, a w nim portal Ceneo. Wprowadzasz nazwę upragnionego produktu w pasku wyszukiwarki portalu, a za sekundę twoim oczom pokazuje się bardzo dużo przykładów. Zauważyłeś już gdzie w mieście nabędziesz absorbujący twoją uwagę przedmiot.

To nie wszystko, masz przed sobą już jego cenę w różnych sklepach i zyskujesz szansę porównywać je. Tu jest drożej, tam znacznie taniej. Co za pech, że ten sklep jest na drugim końcu miasta. Widzisz – tu, dobra cena, dużo bliżej. Ubierasz się i następnie idziesz. Ale czekaj, widzisz coś się zmieniło. Możesz aktualnie zamówić produkty bezpośrednio w na stronie. Może jednak zdecydujesz się na ten tańszy sklep.

Ale czy to jest bezpieczne? Czy są jakieś opinie użytkowników? Z całą pewnością są i to nawet dużo. Ocena obsługi, towaru, rodzaju przesyłki, terminów. Rewelacja. To nie jest wybór „kota w ciemnym worku”. Oby tylko to nie były teksty marketingowe. Chyba nie, Ceneo jest w programie „Zaufane Opinie”. Klient w momencie zamawiania wypełniają ankietę o zakupie. Decydujesz się i rzeczywiście, otrzymujesz do wypełnienia kwestionariusz.

Ceneo
Źródło: Ceneo

I w tym samym momencie przypominasz sobie swoich rodziców, którzy są tak uparci, że za nic nie zgodzą się na dokonanie zakupów w sieci. Mógłbyś ich namawiać całe stulecia, ale i tak będą trzymali się swojego zdania. Jednak wpadasz na pomysł, że Ceneo świetnie sprawdziłoby się i dla nich. Skoro wolą tradycyjne robienie zakupów, można im nieco ułatwić życie. Jeśli czegoś będą potrzebować, niech przejrzą na ceneo listę sklepów z daną rzeczą. Porównają sobie ceny i zdecydują do którego sklepu pojechać. Szczególnie mama będzie szczęśliwa. Zaoszczędzi czas porównując na ceneo, zamiast urządzać wielokilometrowe wycieczki po galeriach w mieście.

Tak więc teraz zostało tylko czekać na przesyłkę z etui. Nie możesz się już doczekać, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*