Niereformowalne sądy i podobnie słabo elastyczne kalendarze. Jak radzić sobie z zapełnionym terminarzem bez zdolności bilokacji.

Sporo osób, które próbują prowadzić swój biznes albo mają specyficzne prace narażonych jest na stałe wizyty w sądzie. Nie posiadając zdolności bilokacji, podobnie jak jeden z bohaterów serialu „Zagubieni”, musimy składać wnioski z prośbami o zmianę terminu na konkretny dzień. Niestety zazwyczaj sądy i tak nie skłaniają się ku owemu wnioskowi lub zwyczajnie wypada nam cokolwiek dodatkowego w kalendarzu. Jak temu zapobiec?

budynek sądu

Autor: William Murphy
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z rozwiązań jest dobre rozłożenie własnego kalendarza. Niestety bywa to trudne do zrealizowania, bo o wiele za dużo sytuacji losowych może nam się zdążyć. Szczególnie w sytuacji, kiedy nasz terminarz wypchany jest do granic możliwości i jedynym wyjściem z sytuacji wydaje się dziesięciodniowy tydzień. Jest także drugie rozwiązanie, na które trudniej wpaść od razu. A to dlatego, iż wydaje się to zbyt normalne. Można przecież poprosić kogoś na zastępstwo.

Mamy dla Ciebie kluczowy artykuł – tam znajdziesz masę intrygujących wiadomości i wątków. Nie zwlekaj tylko wejdź!

Ale gdy nie posiadamy jednak pośród bliskich znajomych osoby ze zdolnościami prawniczymi, powinniśmy znaleźć alternatywy. Tu z pomocą przychodzi sieć. Wyszukując wymaganą osobę możemy skorzystać z wielu portali tematycznych – .

Mają one bardzo ciekawe zabezpieczenie – do grupy zarejestrowanych można się przyłączyć jedynie, gdy sami dostaniemy zaproszenie od kolejnego klienta już zalogowanego. Dzięki temu jesteśmy pewni naszego zastępcy, a równocześnie zmniejszają koszty zastępstwa procesowego – dokładnie dzięki pomniejszeniu ryzyka. Po poście, dostajemy kontakt do solidnej, sprawdzonej persony, która z przyjemnością nam pomoże. Oczywiście, musimy jej za to zapłacić, ale dzięki temu, że samo użytkowanie strony jest za darmo, koszty zastępstwa procesowego są całkowicie zminimalizowane.

Także następnym razem, kiedy będziemy mieć problemy z obecnością na sali sądowej, mamy możliwość spróbować skorzystać z usług tego rodzaju portalu. Jest to bezpieczne i wydajne, więc wygląda na to, że nic nie staje na przeszkodzie, by użyć tej opcji. Proponujemy szczególnie ludziom zapracowanym, zabieganym, a także tym, którzy chcą mieć jak najczęściej czysty umysł, by skupić się na swoich głównych obowiązkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*