Niejedna firma posiada właściwy zestaw różnego rodzaju pieczątek, gdyż są one wymagane każdego dnia

Przeróżne pieczątki da się zauważyć z reguły w kilku działach w każdej spółce. Jednakże razem jest ich zazwyczaj dosyć pokaźna ilość.
Firmowe pieczątki zwykle kojarzą się nam z takimi, na których umieszczone są nazwa firmy i pozostałe niezbędne informacje, takie jak na przykład adres i numer kontaktowy.

sposób
Ostatnio nierzadko spotkać można też te, na których widnieje numer konta firmy. Jest to znacznie szybsze aniżeli wpisywanie długiego ciągu liczb. Prócz tego w pośpiechu zawsze istnieje niebezpieczeństwo, że się pomylimy. Rzecz jasna prezes posiada jeszcze swoją osobną pieczątkę z imieniem, nazwiskiem i stanowiskiem. Jednak istnieje jeszcze jedna dosyć ważna pieczątka, o której niewiele osób pamięta. Chodzi o datownik. Jest to wyjątkowy typ pieczątki, który w odróżnieniu od wszystkich innych ma ruchome kółeczka. Jak sama nazwa wskazuje, taką pieczątką poświadczamy daty dla przykładu wpłynięcia płatności albo odbioru towaru. Zatem powinna mieć ona 8 ruchomych elementów, w których będzie dało się przestawiać blaszki tak, żeby dało się ustawić dzisiejszą datę. Zatem pierwsze kółeczko będzie miało wyłącznie cyfry od 0 do 3. Jednakże drugie już pełne spektrum od 0 do 9.

Przekonaj się, że nasze odnośniki mogą prowadzić wyłącznie do wartościowych stron. Jeśli zainteresowały Cię jakiekolwiek wiadomości, to te odnośniki przeniosą Cię do cennych stron.

To dopiero wybije nam dzień (od 01 do 31). Potem w podobny sposób ustawiane bywają miesiące i rok.

W obecnych czasach datowniki to niewielkie urządzenia, które ustawia się prędko oraz dzięki Bogu bez brudzenia palców.
Niejedna firma musi posiadać pieczątkę, którą będzie można podbić datę na ważnych dokumentach.
Tagged with:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*