plaża w Hiszpanii

Majorka i Tajlandia – piękne miejsca na spędzenie wczasów.

Majorka i Tajlandia to dwa cudowne miejsca stanowiące gwarancję udanego wypoczynku. Cudowne chwile przeżyją tam zarówno osoby chcące w rodzinnym gronie, odważni poszukiwacze przygód, jak i amatorzy klubów i pysznej zabawy. Zarówno Majorka, jak i Tajlandia są miejscami w których poznać można imponujące zabytki, zrelaksować się na piaszczystych plażach i kosztować wytworne smakołyki.
w Tajlandii
Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com
Majorka to przede wszystkim globalna stolica zabawy i clubbingu. Za dnia można wypocząć na gorących plażach. Połączyć się z przyrodą nurkując w czystych falach Morza Śródziemnego. Delektować się wspaniałym pejzażem fantastycznych gór Serra de Tramuntana, wśród nich Puig Major o wysokości 1445 m n.p.m. Wyspa oferuje niezliczone atrakcje również po zmroku.

Jeśli zainteresował Cię opublikowany na tej stronie artykuł, bez wahania zobacz jeszcze towarzyszące informacje – one też są warte zainteresowania.

Gdy zapada noc Majorka zamienia się w wielką imprezę! Dlatego właśnie opowiadają o niej znane utwory gatunku dance. Przyjemnie jest spędzać wieczory na imprezowaniu, zawieraniu nowych przyjaźni i popijaniu smakowitych trunków w towarzystwie skocznej muzyki. Sam Fryderyk Chopin spędził na Majorce niejedno upojne lato razem z miłością życia – George Sand. Fakt ten upamiętnia znajdujące się na wyspie muzeum poświęcone wybitnemu pianiście.

Przynajmniej raz w życiu trzeba zwiedzić Tajlandię! Ten południowoazjatycki kraj z przyjemnością gości żądnych przygód podróżnych. Tajlandia (aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę: ) jest cudownym miejscem dla osób chcących skonfrontować się z egzotyczną cywilizacją. Egzotyczne zabytki, niespotykane okazy przyrody, niepowtarzalne pejzaże to tylko niektóre mocne strony tego pięknego rejonu. Bangkok, stolica kraju, co roku gości tłumy podróżnych, by mieli okazję zasmakować pikantnej tajskiej kuchni, podziwiać niezwykłą architekturę buddyjskich świątyń, a ci żądni emocji podziwiać turnieje tajskiego boksu – muay thai. Mocne wrażenia powiązane ze spotkaniem z egzotyczną kulturą idealnie harmonizują dni spędzone na ciepłych białych piaskach tajskich plaż.

Tak na Majorce, jak i w Tajlandii osoby w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach znajdą coś dla siebie. Trzeba przed wyjazdem zasięgnąć informacji w biurze podróży, czy stronach WWW dotyczących różnych aspektów tych lokacji. Warto też popytać na forach poświęconych turystyce – ich userzy z radością podzielą się zdobytymi doświadczeniami i zaproponują sposoby spędzania czasu. Oba rejony bowiem są doskonałe zarówno dla amatorów przyrody, egzotycznych zwyczajów, jak i wielbicieli zwykłej upojnej zabawy!

Jeżeli chodzi o miejsce spędzenia udanych wczasów z pewnością oba miejsca okażą się prawdziwym rajem. Z całą pewnością możemy polecić także Hiszpanię. Nasz wpis jednak dobiega końca, zatem szczegóły poznasz na stronie Podróżni z małymi funduszami tak samo jak i dysponujące obfitszym budżetem nie będą żałować czasu spędzonego w żadnym z tych miejsc.

Przedstawiana w tym miejscu problematyka jest dla Ciebie godna uwagi? Jeżeli tak, to wejdź dalej (http://www.esoil.pl/p,499,vacuoline-133), który publikuje podobne tematy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*