Przyrząd dynamometryczny jonnesway, prostownik z rozruchem

Klucz dynamometryczny, to narzędzie powszechnie wykorzystywane na całym świecie, umożliwia dokładne dokręcanie złączeń gwintowanych. W każdym dobrym zakładzie samochodowym absolutnie nie może go zabraknąć. Klucz dynamometryczny jonnesway, to urządzenie precyzyjne, służące do dokręcania połączeń gwintowych z siłą o ściśle wyznaczonym momencie.

czytaj tutaj

Autor: John R. Southern
Źródło: http://www.flickr.com
Wykonany jest ze stali chromowo wanadowej, co gwarantuje jego solidność i wytrzymałość. Klucz dynamometryczny jonnesway posiada mechaniczny naciąg zapadki dynamometrycznej, jaka po osiągnięciu żądanej siły dokręcania, skacze o jeden ząbek, wydając znamienny dźwięk. Skala momentów umieszczona jest w rączce klucza, jej regulacja zachodzi poprzez obrót rękojeścią, potem powinno się zablokować klucz zabezpieczeniem na końcu rączki.

Rączka skonstruowana jest z odpornego surowca syntetycznego i posiada ergonomiczny układ. Klucz dynamometryczny jonnesway (zapoznaj się z ofertą) ma certyfikat (dalsze informacje) kalibracji. Klucz dynamometryczny jonnesway jest narzędziem z wyższej półki. Nie są najtańsze, ale warto zainwestować, żeby długie lata radować się właściwym, skutecznym narzędziem.

klucze dynamometryczne, klucze

Prostownik to część, względnie zbiór fragmentów elektronicznych służący do zamiany napięcia przemiennego na napięcie jednego znaku i jest wymienione na zasilanie stałe.Prostownik z rozruchem i przełączaniem napięcia ładowania jest niezrównany w każdym zakładzie, domowym garażu, bądź gospodarstwie rolniczym. Napięcie ładowania regulowany jest w 6 skalach. To łatwe w obsłudze urządzenie, wspierające rozruch dzięki wyłącznikowi, na długim kablu. Znaczne znaki gwarantują precyzyjny odczyt aktualnego prądu ładowania, także napięcia, a sam tok ładowania, może być na bieżąco śledzony.

Prostownik z rozruchem ma bardzo solidne obejmy zaciskowe biegunowe do ładowania akumulatorów, o izolowanych zaczepach, które gwarantują optymalny kontakt z biegunami akumulatora. Prostownik z rozruchem ma dwojaką ochronę. Przed przeładowaniem i fałszywego podłączenia. Niezwykle mocna, stalowa obudowa, jest odporna na zarysowania i wyposażona jest w wygodny uchwyt który ułatwia przenoszenie go.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*