Każdy typ reklamy swej firmy jest dobry — rozwieszane plakaty bywają bardzo często spotykane

Nie każdego stać na drogą promocję w telewizji — na szczęście są prócz tego inne efektywne warianty.
Małe przedsiębiorstwa, które zazwyczaj mają zasięg lokalny, nie bawią się w drogie reklamy w internecie lub w branżowych magazynach.

towar

Autor: David Sawyer
Źródło: http://www.flickr.com

plakat

Autor: iStock
Źródło: iStock
Po pierwsze nie stać ich na to, a po drugie takiego typu promocja może nie przynieść zaplanowanego efektu. Jeżeli posiadamy małą cukiernię, salon fryzjerski czy kwiaciarnię, to rozwieszone w okolicy plakaty mogą przyczynić się do tego, że zgłoszą się do nas nowi klienci. Rzecz jasna plakat musi być porządnie przemyślany oraz w taki sposób zaprojektowany, żeby przyciągał oko. Należy więc stworzyć plan działania. Początkowo trzeba mieć pomysł. Potem trzeba go przenieść na „papier”. Jeśli nie znamy się na graficznych programach, to trzeba to zadanie komuś zlecić.

Na tej stronie znajdują się warte zainteresowania informacje, ale sprawdź także pozostałe tematyczne wątki (http://www.acana.com.pl/karma/najwazniejsze-zasady-zywienia-kota/), gdyż one również z pewnością Cię zaintrygują.

Pamiętajmy, że mamy plan, by przecież wyglądać na poważną firmę. Zatem nie powinniśmy rozwieszać plakatów, które będą wyglądały, jakby robiło je dziecko. Tym bardziej nie wolno plakatów robić odręcznie. Kojarzą się one zwykle z plakatami szkolnymi, które namawiać miały na dyskotekę albo sprzątanie parków. Kiedy specjalista już zaprojektuje nasz wymarzony plakat, to musimy jechać z tym do drukarni. Tutaj też powinniśmy sprawdzić ceny za tego typu usługę. Mogą się one różnić w różnych drukarniach.

Wobec tego powinniśmy wykonać kilka rozmów oraz poprosić o wycenę. Na koniec musimy plakaty rozwiesić. Jeżeli nie mamy na to czasu, to też można wynająć jakiegoś studenta, który to w naszym imieniu zrobi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*