Budynek mieszkalny

Jest znaczna grupa ludzi, którzy uwielbiają gadżety – to im właśnie świecą się oczy, kiedy w sprzedaży jest jakaś nowinka

Nowinki ze świata komunikacji zachwycają nas co jakiś czas. Międzynarodowe koncerny produkują swoje hity, które powinni kupić wszyscy zapaleńcy nowinek.

głośniki wibracyjne
Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com
pikowana torba na laptopa
Jednak w ostatnich latach pojęcie miłośnika gadżetów rozszerzyło się też na ciuchy oraz inne dziedziny, a nie tylko smartfony czy tablety.
Budynek mieszkalny
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Hitem w sprzedaży w ostatnim roku wydają się być głośniki wibracyjne. Są one niewielkie, zatem można je wziąć i włączyć niemal w każdym miejscu. Innowacyjność tego urządzenia polega na tym, że używamy go, by uczynić inny przedmiot poniekąd wzmacniaczem. Rzecz w tym, że podłączamy go pod jakieś urządzenie, które ma wejście USB, a później przykładamy do rzeczy (plastik, papierowe pudełko itp.). I ten oto przedmiot zamienia się w przekaźnik dzięki wibracjom. Świetna sprawa.
Zapaleńcy bycia trendy także znajdą coś fajnego dla siebie.

Hej, sprawdź to okulary do komputera wrocław, jeżeli do tej pory nie dotarła do Ciebie wiadomość o tej atrakcyjnej stronie a zobaczysz, że okaże się ona dla Ciebie bardzo interesująca.

Hitem tego sezonu jest pikowana torba (rzuć okiem na kliknij tutaj na laptopa. Im bardziej widoczny odcień – tym lepiej. Jeżeli ma być to model dla damy, to powinien też być szykowny – z srebrnym zapięciem i skórzanymi frędzlami. Nie będziemy zmuszone już dźwigać laptopa w szarej i nijakiej torbie, która tak odstawała od naszej ogólnej prezencji, że najchętniej ukryłybyśmy ją w kolejnej torebce.

Od dziś torba na laptopa będzie się prezentować równie elegancko, jak nasza normalna torebka. Pamiętajmy jednak, aby nie przedobrzyć z przeróżnymi kolorami i ich intensywnością. Wszystko musi ze sobą współgrać i nie być kiczowate.
Tagged with:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*