Budynek mieszkalny

Jest znaczna grupa ludzi, którzy uwielbiają gadżety – to im właśnie świecą się oczy, kiedy w sprzedaży jest jakaś nowinka

Nowinki ze świata komunikacji zachwycają nas co jakiś czas. Międzynarodowe koncerny produkują swoje hity, które powinni kupić wszyscy zapaleńcy nowinek.

głośniki wibracyjne
Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com
pikowana torba na laptopa
Jednak w ostatnich latach pojęcie miłośnika gadżetów rozszerzyło się też na ciuchy oraz inne dziedziny, a nie tylko smartfony czy tablety.
Budynek mieszkalny
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Hitem w sprzedaży w ostatnim roku wydają się być głośniki wibracyjne. Są one niewielkie, zatem można je wziąć i włączyć niemal w każdym miejscu. Innowacyjność tego urządzenia polega na tym, że używamy go, by uczynić inny przedmiot poniekąd wzmacniaczem. Rzecz w tym, że podłączamy go pod jakieś urządzenie, które ma wejście USB, a później przykładamy do rzeczy (plastik, papierowe pudełko itp.). I ten oto przedmiot zamienia się w przekaźnik dzięki wibracjom. Świetna sprawa.
Zapaleńcy bycia trendy także znajdą coś fajnego dla siebie. Hitem tego sezonu jest pikowana torba (rzuć okiem na kliknij tutaj na laptopa. Im bardziej widoczny odcień – tym lepiej. Jeżeli ma być to model dla damy, to powinien też być szykowny – z srebrnym zapięciem i skórzanymi frędzlami. Nie będziemy zmuszone już dźwigać laptopa w szarej i nijakiej torbie, która tak odstawała od naszej ogólnej prezencji, że najchętniej ukryłybyśmy ją w kolejnej torebce.

Od dziś torba na laptopa będzie się prezentować równie elegancko, jak nasza normalna torebka. Pamiętajmy jednak, aby nie przedobrzyć z przeróżnymi kolorami i ich intensywnością. Wszystko musi ze sobą współgrać i nie być kiczowate.
Tagged with:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*