Tanki

Jak zaoszczędzić na kupnie paliwa dla firmy? Niekiedy niezłym rozwiązaniem jest odrębny zbiornik na paliwo

Jeżeli prowadzisz własną firmę, wówczas bez wątpliwości świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak dużo kosztów generuje prowadzenie takiej działalności. Najczęściej okazuje się to dopiero po fakcie – wówczas, kiedy już zaczęliśmy prowadzenie swojej działalności i, co najważniejsze, zainwestowaliśmy w to dużo pieniędzy, raczej nie ma już czasu na wycofanie się.

Tanki paliwa
Autor: HM Revenue & Customs
Źródło: http://www.flickr.com

Rozpoczynając prowadzenie swojej działalności gospodarczej zwykle niestety nie jesteśmy w stanie w ogóle przewidzieć pewnych kosztów, dlatego zawsze trzeba zakładać sobie pewien finansowy plan B. Pamiętaj, że zawsze warto mieć pewną kwotę pieniędzy odłożoną na sytuację, gdy nagle okaże się, że trzeba za coś dużo dodatkowo zapłacić. Oprócz tego jednakże zawsze warto w dodatku szukać oszczędności wszędzie tam, gdzie tylko się da. Okazuje się dla przykładu, że sporym obciążeniem dla niedużych firm jest często wielki koszt paliwa do samochodów firmowych. Jakie są ceny benzyny, wie praktycznie każdy z nas – co najgorsze, nie ma zupełnie możliwości, aby ceny te nagle zmalały. Czy zatem można w jakiś sposób sprawić, że wielkość opłat za benzynę dla samochodów służbowych będzie przynajmniej odrobinę mniejsza?

Dobrym sposobem będzie zdecydowanie uniezależnienie się od stacji benzynowych. Efekt taki możesz uzyskać przykładowo dzięki zamontowaniu swoich zbiorników na benzynę. Wówczas nie będziesz musiał już tankować benzyny na stacjach benzynowych, gdzie ceny zazwyczaj są nader wysokie, ale bezpośrednio ze źródła, w którym zapłacisz o wiele mniej. Niezłym pomysłem będą bez wątpliwości zbiorniki na AdBlue (przeczytaj więcej), które pozwolą Ci między innymi na wydatne zmniejszenie ilości zużytego paliwa.

Pragniemy zaprosić Cię do przejrzenia naszego nowego tekstu. Najedź na link tutaj (http://www.lotosasfalt.pl/1781/produkty_i_cenniki/asfalty_modyfikowane_modbit) i przeloguj się do kolejnej strony.

To z kolei spowoduje, że będzie Ci o wiele prościej kontrolować wydatki na paliwo, a jeżeli w danym miesiącu będą one zbyt duże, wówczas sprawnie będziesz mógł zapobiec dalszemu wzrostowi.

Takie zbiorniki dwupłaszczyznowe na AdBlue pomogą Ci również w monitorowaniu wszelkiego rodzaju opłat drogowych. Jeżeli tylko nauczysz się sprawnie zarządzać zainstalowanym systemem, wtedy obniżenie Twoich wydatków na paliwo to jedynie kwestia czasu Takie rozwiązanie sprawdza się świetnie już w wielu firmach – nic nie stoi zatem na przeszkodzie, żebyś Ty również spróbował. System tego typu zbiorników na paliwo nie jest kosztowny, a bez wątpliwości pozwoli Ci sporo zaoszczędzić na dłuższą metę.
Tagged with:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*