Jak wygląda zakupowa mapa na terenie Poznania, najbardziej popularne galerie handlowe w tym mieście.

Poznań jako stolica Wielkopolski zachęca mieszkańców pobliskich okolic przeróżnymi możliwościami zakupowymi. Oczywiście najważniejszymi miejscami zakupów na jego terenie w dalszym ciągu pozostają duże handlowe galerie, jakich jest w tym mieście coraz więcej. Na dzień dzisiejszy działa ich już blisko dziesięć, a w planach są następne, jak widać tamten rynek nie nasycił się w pełni i znajdzie się na nim miejsce na kolejnych graczy.

Poznań

Autor: Marcin Chady
Będzie to też wynikać z filozofii inwestorów, wracających do wielkich miejscowości i budują następne obiekty. Obecnie Poznań jest jednym z najbardziej nasyconych handlowych rynków w Polsce, w dużym stopniu wynika to także z tego, że ma też dużą siłę nabywczą, prawie jedną czwartą większą od średniej w kraju.

Jeżeli pragniesz uzupełnić swą znajomość rzeczy w tym zakresie, to czytaj więcej następne informacje. Wystarczy wejść w ten link.

W każdym razie przeciętny poznaniak raczej nie będzie miał powodów do narzekań, bo zakupy np. Biowin drożdże gorzelnicze Turbo w zrobić może blisko swojego domu, w jednym z paru dużych i kilkudziesięciu nieco mniejszych centrów handlowych działających w tej miejscowości.

Zakupy w hipermarkecie

Autor: MollySVH
Źródło: http://www.flickr.com

Wielu ludzi, szczególnie z okolicznych miast, robi zakupy w Poznaniu raz na jakiś czas, starają się więc oni wtedy, żeby podczas pobytu jak najwięcej załatwić i kupić . Dlatego też najlepszym miejscem na takie zakupy będą na pewno duże galerie, a do najpopularniejszych na pewno będzie zaliczana poznańska Plaza. Ma ona całkowitą wielkość około sześćdziesięciu tysięcy metrów i działa w niej blisko 150 sklepów i punków usługowych. Istotne miejsce na zakupowym planie w Poznaniu zajmuje również King Cross Marcelin, w nim klienci mają do dyspozycji o trzydzieści sklepów mniej niż w Plazie. Trochę większa i chętnie odwiedzana przez większość poznaniaków jest Galeria Malta, wybudowana ona została parę lat temu i proponuje prawie 200 sklepów ze wszystkich branż, a oprócz tego bardzo nowoczesną, stylową architekturę. No i na koniec przeglądu zakupowej mapy Poznania trzeba wymienić Stary Browar, jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc o takim charakterze nie tylko w Polsce, lecz również w Europie i na świecie, bo kilkukrotnie był on nagradzany w kategorii najlepszych centrów handlowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*