Jak dobierać bieliznę wyszczuplającą? Na jakie rzeczy zwracać uwagę? Jaki model będzie dla nas najlepszy?

Kiedy panie decydują się na bieliznę , która modeluje sylwetkę? Z pewnością jest parę bardziej znanych powodów. Robią tak, bo chcą zmniejszyć obwód talii, zrzucić optycznie kilka kilogramów, a nawet zaznaczyć piersi oraz podciągnąć pośladki. Bielizna modelująca naprawdę może sprawiać cuda, a współczesne panie już dawno się o tym przekonały, dlatego też wybierają z chęcią taki typ bielizny.

Oczywiście dieta oraz zdrowy tryb życia to najlepsze oraz najbardziej pewne metody, aby mieć idealną sylwetkę. Jeśli Jednak zależy nam na natychmiastowych rezultatach, to wybór odpowiedniej bielizny korygującej jest najlepszy. Dobrze dobrana bielizna modelująca jest funkcjonalna,

kobieca bielizna

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

zapewnia też wygodę, potrafi formować ciało, w ten sposób by nasze ciało prezentowało się naprawdę dobrze.

Przejdź do naszego artykułu i czytaj dodatkowe info (https://domwina.pl/product-pol-170-Fonseca-Porto-Tawny.html) na ten niebywale frapujący temat. Ekstra wiadomości omówiliśmy dla Ciebie z dużą przyjemnością.

Na rynku jest wiele bardzo różnych rodzajów tego typu bielizny, jak na przykład leginsy wyszczuplające, jednak to jaki rodzaj kupimy zależy od konkretnej figury. W jaki sposób w związku z tym wybrać bieliznę idealną dla konkretnych potrzeb? Trzeba zmierzyć obwód bioder dla majtek, obwód pasa w przypadku gorsetów i obwód w biuście, gdy myśli się o staniku. Nigdy nie wolno kupować mniejszych rozmiarów, gdyż taka bielizna jest bardzo obcisła,dlatego możemy mieć pewność, że w za małym rozmiarze będziemy czuć się niezbyt komfortowo. Są tak naprawdę 4 najpowszechniejsze rodzaje damskiej figury, które mają skrócone nazwy (czyli A, O, H, X). Ostatni rodzaj to typ wysportowanej sylwetki z dość wyraźnie zaznaczonymi biodrami. A oraz O, to budowa o wąskich ramionach, małym biuście jak również dużych udach, zaś H jest często figurą o słabo uwydatnionej talii, szczupłych ramionach oraz płaskich pośladkach.

Podstawowa reguła jest taka, żeby wybierać rozmiar takiej bielizny, tak samo jak na co dzień wybieramy zwykłą bieliznę.

W sieci znajdziesz wiele bardzo ciekawych informacji – jeśli masz ochotę poznać następny – sprawdź na stronie (https://www.metalfach.com.pl/produkty/prasy-belujace/) a nie pożałujesz!

Na rynku znajduje się sporo uniwersalnych body, jakie będą w stanie wymodelować całą sylwetkę. Jednakże według specjalistów korzystnie jest dobierać każdy element pojedynczo zależnie od partii ciała, którą chcemy wyszczuplić. Jeżeli w taki sposób będziemy postępować możemy mieć pewność, iż bielizna korygująca naprawdę będzie pomocna oraz komfortowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*