hala

Gdzie mogą być posadzki z polerowanego betonu oraz czy można tego typu wykonać np. w kościele?

Aktualnie możemy napotkać różne typy posadzek. Posadzki dekoracyjne w dzisiejszych czasach to nowoczesna i coraz częściej używana technika pozwalająca na wykonanie nawet w najwyższym stopniu wymyślnych projektów.

temat
Autor: Sterling College
Źródło: http://www.flickr.com
W wybudowanych oraz budowanych dopiero obiektach ten surowiec ma duże szanse zagościć dzięki technologii polerowania betonu. Tego typu beton to nowy sposób obróbki betonu, na który składa się szlifowanie, polerowanie i impregnowanie za pomocą specjalistycznych preparatów . Ten tani oraz ogólnie dostępny budowlany surowiec dzięki nanotechnologii może być z sukcesem wykorzystywany jako materiał do dekorowania w budynkach o różnym przeznaczeniu. Taki beton dalej do http://www.kontex-sl.pl/ można by zastosować jako posadzki w magazynach, parkingach krytych, szkołach czy centrach logistycznych. Dzięki temu, że polerowany beton – (więcej w tym serwisie) jest antyseptyczny, nadaje się do miejsc z żywnością i marketów wielkopowierzchniowych. Doskonale również nada się do konstrukcji szpitali czy też obiektów sakralnych. Jeśli interesuje cię polerowanie betonu Warszawa niech będzie miastem, w którym będziesz szukał odpowiednich specjalistów.
hala
Autor: Sanplast S.A.
Źródło: Sanplast S.A.
Posadzki z polerowanego betonu są niezwykle równe oraz mają niezwykle długą trwałość. Mogłyby służyć tak długo, jak płyty wykonane z betonu, a to nawet kilkadziesiąt lat. Są one bezpieczne dla odbiorców, ponieważ są antypoślizgowe i niezwykle łatwe do utrzymywania w czystości. Dzięki swemu doświadczeniu dowolna spółka mogłaby dostosować odpowiednie rozwiązanie dla każdego odbiorcy oraz zapewnia, że okaże się ono doskonałe.

Firma proponuje darmowy test, jaki zezwoli na weryfikację technologii wprost na posadzce odbiorcy. Jedną z zalet polerowanego betonu jest ochrona przed pyleniem. Prezentuje się on niezwykle estetycznie, a wnętrze, w którym jest tego typu posadzka, wygląda na schludne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*