Gadżetem mogą być rozmaitego rodzaju długopisy, breloki, znaczki, czy etui na aparat. Dlaczego warto mieć etui?

Ludzie posiadają rozmaite hobby. Jedni zbierają niespotykane gatunki roślin czy owadów, inni grają na wybranym instrumencie, jeszcze inni przyrządzają wyjątkowe potrawy. Są również tak zwani gadżeciarze, a więc osoby, które zbierają przeróżnego typu gadżety. Gadżetem mogą być różnego typu długopisy, breloki, znaczki, jak również etui na telefon.

zobacz to

Autor: Eliana Buchaul
Źródło: http://www.flickr.com
Dlaczego warto kolekcjonować etui na przykład do Nokii? Aktualnie staramy się, by odróżniać się od innych. Nie jest to łatwe, gdyż mimo sporej różnorodności asortymentu w sprzedaży, jesteśmy zalewani podobnymi produktami, które wypuszcza się na rynek masowo. Każdy, kto chciałby w jakiś sposób się wyróżnić powinien więc poszukiwać innowacyjnych produktów, które są nietuzinkowe i niebanalne. To, że stosujemy etui na telefon, przestaje być powoli już czymś niecodziennym. Natomiast oryginalne etui do Nokii – chociażby ze zdjęciem ulubionego aktora czy też zawierające nasze ulubione zdjęcie z wakacji, to już coś, dzięki czemu możemy się wyróżnić, na tle innych właścicieli tego telefonu – etui do nokii.
Oczywiście prawdziwy kolekcjoner etui nie będzie wybrzydzał i będzie zbierał etui przygotowane z rozmaitych materiałów i o różnej konstrukcji. A wybór jest spory. Szczególnie Chińczycy zalewają rynek innowacyjnymi etui w formie zwierząt, błyszczącymi, wyszywanymi i tym podobne. Popularne są także etui zawierające wspomniane zdjęcia – z fotografiami sławnych ludzi lub dji osmo pocket 2 Creator Combo na gohero.pl zrobionymi na życzenie etui z naszymi ulubionymi zdjęciami. Zwłaszcza, jeśli etui uwzględnia nasze indywidualne fotografie możemy pochwalić się naprawdę oryginalnym gadżetem.

zobacz stronę

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście profesjonalne etui do Nokii wyprodukowane pod okiem producenta nie ma sobie różnych. W tym przypadku nie chodzi tylko o wygląd co o jakość wykonania. Takie etui odporne na wszelkiego rodzaju porysowania, nie zostawia brzydkich smug i w pełni chroni aparat przed możliwymi uszkodzeniami mechanicznymi. Zazwyczaj zakupuje się je w zestawie, jako że wówczas mamy pewność, że na pewno będzie pasowało do zakupionego telefonu.
Jak zatem widzimy, etui na telefon spełnia nie tylko funkcje ochronne, ale także estetyczne. Kolekcjonowanie etui to dodatkowo doskonała zabawa i hobby, które warto mieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*