Drukarnie zawsze w cenie

Druk broszur i tym podobnych rzeczy jest bardzo popularny nad Wisłą. W tym tekście omawiamy kilka najważniejszym pojęć, jakie musi kojarzyć każdy, kto planuje w przyszłości wykupywać zamówienia w drukarni.

drukarki etykiet

Źródło: www.eti-go.pl

Usługi takiej firmy są potrzebne generalnie dla każdej gałęzi biznesu – nieistotne, czy jest to przemysł (obróbka stali) ciężki, instytucja finansowa czy drobny handel detaliczny. To oczywiste, że drukowane przekazy reklamowe wciąż są często wybieranym narzędziem marketingowym, zatem drukarnie nie cierpią na brak zamówień. Rezultaty pracy zakładów zobaczysz w zasadzie w każdym miejscu.

Druk offsetowy to metoda drukarska używana przy drukowaniu wielkich nakładów. Najczęstszym klientem, który zamawia druk offsetowy, jest rynek mediów papierowych. Ta technika druku odznacza się dobrą jakością odbitek. Wadą druku offsetowego jest fakt, że sporo ciągną się przygotowania do pracy – trzeba ustawić maszyny drukarskie. Zaletą jest niewielki koszt egzemplarza, jeżeli wydrukowano ich co najmniej tysiąc.

Druk cyfrowy broszur cechuje się tym, że zakład poligraficzny może od razu przystąpić do robienia zamówienia. Klasa wykonania jest tu trochę niższa niż przy druku omawianym wyżej. Taka technika druku idealnie sprawdza się przy małych nakładach – max paręset kopii. Dlatego klientami, którzy stawiają na taką technikę, są zwykle drobni przedsiębiorcy, zlecający średniej wielkości plakaty i inne materiały reklamowe. Druk broszur i ulotek najkorzystniej jest realizować w offsetowej metodzie poligraficznej. Mankamentem druku cyfrowego jest to, że nie można drukować billboardów. Billboardy są robione najczęściej metodą offsetową.

Jeżeli potrzebujesz drukarni, robiącą druk taką technologią we Wrocławiu, do Google wstaw słowa „drukarnia cyfrowa Wrocław”.

Poznaj praktyczną propozycję w miejscu:Drukarnia Kid

Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*