Lampy podłogowe i stołowa z kolekcji Toro

Musimy odpowiednio wybierać rozmiar lampy

Należy zdawać sobie sprawę z tego, iż do każdego pomieszczenia musi być właściwie dopasowana wielkość lampy, im jest ono większe, tym więcej nasza lampa musi mieć kloszy oraz tym bardziej powinny być one rozłożone, tak byśmy posiadali gwarancje, że światło dotrze w każdy zakątek pomieszczenia.

Z tego powodu też w ten identyczny sposób trzeba poszukiwać żarówek, tak by nie oświetlały zbyt mocno niewielkiego pokoju oraz aby nie okazało się, iż w znaczniejszym pokoju cały czas jest ciemno, ponieważ żarówki mają zbyt małą moc.

Do małego pokoiku zadbajmy o mały żyrandol

żyrandol
Autor: Bart Everson
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy posiadamy mały pomieszczenie, to bez wątpienia lampami (więcej treści na ten temat) sufitowa ma okazję być mniejsza, a co się z tym łączy, ma szanse nam proponować trzy klosze. Jeśli pragniemy mieć gwarancje, iż będą nam odpowiednio jasno świeciły, to musimy przypilnować, aby te klosze były skierowane w dół, tak jak jest to przy lampie Kaja Vega 3pł. Plafon 2348 – Kaja Vega 3pł.. Wtenczas całe światło zamiast oświecać sufit, będzie oświecało nas i wszystko co znajduje się poniżej lampy. Kiedy natomiast mamy większy pokój, podejrzewamy iż nasza lampach (adres tej strony) będzie miała więcej kloszy i sama ich wielość zapewni nam właściwie sporo światła, to mamy okazję się zadecydować na lampę sufitową Alfa Siena 5 pł. 20435, która nie tylko oferuje pięć kloszy, lecz jeszcze są one nakierowane w górę (więcej informacji). Wiele tu zależy od naszych osobistych preferencji.

Żarówki z barwą ciepłą podarują wiele przyjemności

Kiedy namyślamy się, w jaki sposób powinniśmy wyposażyć naszą lampę w żarówkę LED, to na pewno należy sobie zdawać sprawę z tego, iż przedstawiane nam są takie żarówki, które świecą barwą ciepłą, a więc bardziej na żółto oraz równocześnie powodują, iż w danym pokoju robi się ciepło i przytulnie. Kiedy klosz naszej lampy jest długi a wąski oraz boimy się, że żadna żarówka nam do niego nie będzie pasowała, to warto spojrzeć na Ledin Gu10 16 smd 5630 6W (60W) 600lm 230V barwa ciepła 2540, która właśnie jest długa a wąska, w postaci takiego walca.

Dziś możemy znaleźć wszystko

Warto sobie wydawać sprawę z tego, iż producenci lamp i żarówek przykładają wielkich sił, by zachwycić własnych kontrahentów, przez to jesteśmy w stanie odnaleźć dokładnie wszystko co sobie zaplanowaliśmy, wystarczy tylko, że dobrze długo będziemy szukać oraz dążyć do wyznaczonego celu.

Tagged with:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*