Dlaczego warto jest zainwestować w Gopro Hero i rewelacyjny dron DJJ Phantom?

Jeżeli jesteś pasjonatem fotografowania, bez wątpienia słyszałeś o kamerce Gopro Hero. To rewelacyjna kamera, do której warto jest zakupić dron, aby osiągnąć efekty, o których nawet nie marzyliśmy. Rozpocznijmy od samego aparatu. To świetny sprzęt o nieznacznej wadze i małej obudowie, co umożliwia zabrać aparat ze sobą wszędzie, gdzie można zrobić niesamowite fotografie. Jego konstrukcja sprawia, iż można go używać pod wodą, robić zdjęcia na zjeżdżając na snowboardzie oraz w powietrzu – aż limit pamięci na karcie każe nam przestać. Aparat jest nieduży, toteż w odróżnieniu do lustrzanki można go umieścić w przeróżnych miejscach – ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Gopro Hero ekspresowo odpowiada na zmianę światła, z tego powodu nie musimy martwić się o jakość zdjęć.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, spójrz na treść opublikowane tutaj, znajdują się w tamtym miejscu podobne wiadomości, które będą dla Ciebie interesujące.

Dzięki najnowszym technologiom w nim zastosowanym, gwarantują najwyższą liczbę klatek na sekundę, co pozwala zarejestrować kluczowe momenty, nie tracąc żadnej chwili. Niestety należy mieć na względzie konieczność częstego ładowania baterii, zwłaszcza podczas intensywnego używania urządzenia. Z drugiej strony – jak można tego nie robić, gdy w niektóre miejsca wyjeżdżamy wyłącznie po to, aby zrobić doskonałe zdjęcia? Porównaj też:

Dron z kamerą

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z rewelacyjnych dodatków do niniejszego aparatu jest dron DJJ Phantom. Dzięki zainstalowanej w nim pierwszorzędnego systemu sterującego, można w łatwy sposób kierować dronem, docierając do miejsc do tej pory niedostępnych. Jest gotowy do użytku od razu po jego zakupieniu, nie trzeba ustawiać żadnych parametrów – natychmiast można sprawdzić, do czego jest zdolny i jak wyjdzie nam filmowanie przy jego pomocy. Nie powinniśmy mieć z tym żadnego kłopotu, ponieważ dron wyjątkowo stabilnie lata, da się go także zatrzymać w powietrzu, by wykonać najlepsze zdjęcia albo nakręcić film, którego potrzebujemy. Jeśli dron straci sygnał, automatycznie powraca do miejsca, z którego wystartował.

Jeżeli w związku z powyższym twoją miłością jest fotografowanie, a do tego uwielbiasz ekstremalne sytuacje, musisz kupić sobie niniejszy aparat razem z dronem DJJ Phantom. Urządzenia takie cieszą się coraz większą popularnością, ty także możesz stać się ich szczęśliwym posiadaczem. Wystarczy zamówić aparat w sieci albo udać się do sklepu oraz kupić wymarzone urządzenie, by cieszyć się świetną jakością obrazu w każdym momencie.

Tagged with:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*