Decydując się na wymianę podłogi, nie wolno zapomnieć o listwach przypodłogowych

Efekt końcowy zawsze rozbija się o drobiazgi. Zatem nie możemy zapomnieć o starannym wykończeniu naszego mieszkania po remoncie.
Często jest tak, że kiedy rozplanowujemy remont, myślimy, ile to będzie kosztować.

typ

Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com
Weźmy chociażby remont podłogi. Bierzemy zwykle pod uwagę to, ile wyniesie nas wylewka, panele i w sumie na tym kończy się nasza lista. A co z listwami wykończeniowymi? Są one bardzo ważne, gdyż bez nich remont będzie wyglądał jakby był nieskończony. I nieważne będzie wtedy to, ile zapłaciliśmy za deski podłogowe i czy były one kosztowne. Efekt końcowy będzie zniweczony. Zatem listwa jest też niezbędnym elementem, który musi zostać dodany na listę remontowych wydatków.

Zaciekawiony zagadnieniem? Czytaj o tym więcej. Dlatego użyj adresu (https://transgaz.waw.pl/propan-techniczny/), jaki przekieruje Cię na stronę. Zachęcamy!

Pamiętajmy, że rodzajów listw jest w sprzedaży mnóstwo. Można zamówić takie, które będą raczej wąskie i niemalże niezauważalne. Jednakże jeśli lubimy starodawny styl, to musimy kupić taki rodzaj listwy, który jest dość wysoki. Będzie się wówczas prezentował niczym w starych kamienicach. Kolor też ma znaczenie. Można postawić na tradycyjną biel, szczególnie jeżeli taki jest kolor ścian w naszym mieszkaniu. Choć kolor listwy można też dobrać pod kolor podłogi. Wszystko zależy od tego, jaką wizję mamy w głowie. Warto zapytać specjalistę o radę. Dużo sklepów współpracuje z architektami wnętrz.

Możemy także przeglądnąć masę filmików i zdjęć w sieci. Pamiętajmy jedynie o tym, aby odpowiednio wyliczyć, ile metrów listw będziemy potrzebować. To ważne, ponieważ potem może być nam trudno dokupić identyczny model.
Tagged with:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*