Kiedy niedrogi telefon może być porządny?

Decydując się na wybór smartphonu czy telefonu komórkowego, często oczekujemy, iż niedużym koszem uda nam się nabyć sprzęt, który będzie posiadał wiele funkcji, wysokie parametry i jednocześnie będzie niezawodny. Kierując się kwotą do 500 zł, można nabyć dobry sprzęt, ale także łatwo jest się rozczarować. Smartfon do 500 zł to trudny wybór. Zwłaszcza, jeśli oczekiwanie klienta są dość wysokie, a na urządzenia z górnej półki zdecydowanie nas nie stać. W tym wypadku pozostaje proponują producenci.

smartfony

Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno musimy się w takim przypadku przygotować na kompromisy, gdyż sprzęt w tym przedziale cenowym nie będzie odpowiadać oczekiwaniom wobec najdroższych modeli. W kwocie 500 zł można jednak wyszukać dobre sprzęty. Przykładem może być Motorola Moto X Play.

Ten smartfon nie jest może urządzeniem mały i leciutkim, lecz zdecydowanie ma swoje atuty. Jest może duży, ale to w niczym nie przeszkadza, gdyż jest poręczny, a obudowa jest na tyle przemyślana, że wyposażenie jej w wypukłe wykończenie sprawia, że urządzenie nie wypadnie nam niekontrolowanie z dłoni. Szkło ekranu to Gorilla Glass 3, zapewnia wysoką trwałość na zarysowania i zniszczenia.

Model Motorola Moto X Play to nie jedyne dobre urządzenie dostępne w kategorii tak zwanej budżetowej i spełniający oczekiwania jako smartfon do 500 złotych. Trzeba sobie jednak zdawać sprawę z takich rzeczy jak to, że ekran w takich telefonach nie będzie miał doskonałej jakości, rozdzielczość ekranu nie będzie zapewniała rewelacyjnych efektów. Jednak dla klientów, którzy kierują się niską ceną, a nie oczekują po smartfonie niczego więcej, poza sprzętem do wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych, podstawowego korzystania z siedzi czy od czasu do czasu zrobienia zdjęć, inwestycja ta będzie odpowiednia.

Dla osób podchodzących do telefonu przede wszystkim użytkowo, ważną kwestią będzie trwałość baterii.

Ciekawi Cię przedstawiony tekst? Jeśli tak, to bez zwłoki kliknij ten odnośnik – to rzeczywiście użyteczna oferta, która jest warta Twojego zainteresowania.

System na jakim pracuje smartfon, będzie ważny dla osób, które pod takim urządzeniu oczekują już czegoś więcej. Jeżeli zamierzamy korzystać z wielu aplikacji, trzeba wziąć pod uwagę rozmiar pamięci jaką oferuje urządzenie. Po przeanalizowani możliwości cenowych i wymogów stawianych sprzętowi, można wyróżnić najważniejsze parametry, które są niezbędne i zestawić je z ofertami dostępnymi na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*