Czy jest coś takiego jak sens? Co to właściwie jest? Jakim sposobem go znaleźć? Czy to w ogóle jest realne?

We wszystkim można doszukać się sensu, trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić. Nieistotne czy mamy na myśli sprawy bardziej poważne, życiowe, czy wręcz bardzo przyziemne.

Papiery

Autor: Historyworks
Źródło: http://www.flickr.com
Sens występuje wtedy, kiedy możemy odnaleźć sedno długiego wywodu, który pozornie tylko wydaje się rozwlekły i pozbawiony jakiegoś sensu. Wręcz przeciwnie, jeśli my odnajdujemy w nim sens, to jest to najważniejsze.

Żywo ekscytuje Cię zgłębiana na tej stronie kwestia? W takiej sytuacji śmiało kliknij tutaj, ponieważ więcej odnajdziesz w linku (https://rm-kancelaria.pl/kontakt)!

Gorzej jeśli odnajdujemy znaczenia, zupełnie odmienne, niż odnalazły inne osoby. Co to oznacza?

Można zaobserwować, że w takiej chwili albo mamy bardzo oryginalne podejście do tematu, albo ktoś chce nas po prostu wytrącić z równowagi. Właściwie, to można jeszcze dodać, iż ludzie, bardzo mocno obstają przy swoim zdaniu, a robią to w sposób chorobliwy, mają problem z własną psychiką. Takie sytuacje jednak, kiedy mają miejsce, to są zauważalne przez szereg objawów i dziwnych zachowań.

My bardziej się musimy skupić na samym akcie znajdywania sensu w czymś, co na pozór wydaje się dla wielu – bezsensowne. Takie podejście

kliknij po więcej

Autor: JaxStrong
Źródło: http://www.flickr.com

nie jest konkretne, jak to przeważnie w życiu bywa.

Czy jesteś zdania omawiany wątek jest niesamowicie interesujący? Jeśli tak uważasz, to wejdź na niezły serwis (https://www.kancelaria-adwokat.biz/adwokat-czestochowa/) – w tamtym miejscu odnajdziesz podobnie intrygujące informacje.

To nie jest żadna transakcja lub na przykład umowa o roboty budowlane (więcej informacji). Tutaj sens zawiera się w naszym przekonaniu, że coś jest takie, a nie inne. Ma to związek z naszą wiedzą, ale i doświadczeniem, a także z sytuacją, przebytych przygód, wydarzeń, poznanych ludzi, przeczytanych książek, pooglądanych filmów. Wszystkiego. Sposób, jak odbieramy takie rzeczy wynika najczęściej z historii naszego życia.

Na szczęście jesteśmy istotami inteligentnymi, nie reagujemy w sposób automatyczny, mamy swoja autonomię i umiemy tak wszystkich zaskoczyć, że nikt się tego nie spodziewa. Wniosek z tego wywodu jest taki, że nie warto nikogo udawać, nawet jeśli wszyscy naokoło mówią A, a Ty twierdzisz, że jednak B – nie bój się zademonstrować swojego poglądu Skoro widzisz coś innego, powiedz o tym, jak to widzisz. Popatrz, jak robią to dzieci, są szczere do bólu, ponieważ prosto z mostu wyrażają swoje myśli. Niestety, czym stajemy się starsi wzrasta nasz konformizm, bo chcemy być w grupie nie chcemy odstawać, dlatego nawet jak myślimy nie, mówimy tak. jest to dość spory problem, z którym boryka się wielu z nas. Najlepiej jednak starać się jak najczęściej być w zgodzie z samy sobą.
Tagged with:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*