Czy chcesz zmienić kolor włosów? Dobierz właściwą farbę

Malowanie włosów i bawienie się z ich kolorem to domena pań, jednakże w dzisiejszych czasach także niejeden mężczyzna decyduje się na ten zabieg w salonie fryzjerskim bądź we własnym domu. Niezależnie od tego czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, warto orientować się, w jaki sposób dobrać farbę, aby włosy uzyskały upragniony kolor.

Modelka w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

Nade wszystko powinieneś wybrać kolor, na jaki masz zamiar ufarbować swoje włosy, pamiętając, iż zwykle odcień wychodzi o jeden albo dwa tony ciemniejszy aniżeli na pudełku. Dodatkowo istotne jest to czy twoje włosy są naturalne, czy już były wcześniej farbowane. Jedynie w pierwszym wypadku rezultat może być przewidywalny, gdyż włosy farbowane reagują inaczej. Po drugie, należy zdecydować na rodzaj koloryzacji – wybrać farbę czy piankę? Pianki do włosów są prostsze do samodzielnego użycia.

Ciekawy artykuł? Jeśli masz takie przekonanie, to tak samo absorbujące treści znajdziesz także we wpisie, który jest tu.

Dzięki komfortowi ich nakładania nawet farbowanie włosów na wakacjach będzie możliwe. Zaś zwykłe farby jak w ofercie wymagają większej dokładności, jednakże zawsze możemy prosić o pomoc mamę czy koleżankę.

Warta wypróbowania jest farba luo color, w jakiej amoniak zastąpiła substancja zasadowa nie uszkadzająca włosów. Luo color gwarantuje nasycony, a tym samym rozświetlony kolor z efektem trój wymiaru. Do tego fantastycznie poprawia kondycję włosów i sprawia, iż są wygładzone.

Wszystkie omawiane tu dane pod tym odsyłaczem (https://www.numoco.com/blog/influencer-marketing/) są niezwykle ciekawe, zatem nie zwlekaj dłużej, tylko odszukaj większą ilość wiadomości, które Cię interesują.

Dokładnie pokrywa siwiejące włosy i można ją dostać w większości drogerii kosmetycznych. Co oprócz tego należy wiedzieć, wybierając właściwą farbę?

Jeśli masz czarne włosy i zamierzasz to zmienić, najpierw konieczna jest dekoloryzacja, inaczej nowy kolor będzie tak naprawdę niewidoczny, a tylko doda refleksów. Ponadto cienkie włosy są dużo bardziej wrażliwe na działanie farby, toteż nie należy nakładać plastikowego czepka dla zintensyfikowania efektu, a można nawet trzymać farbę pięć minut krócej.

Jeżeli masz trudność z odpowiednim doborem farby lub pianki do włosów, lepiej pójdź do sprawdzonego fryzjera, który ma doświadczenie w tym temacie i wyczaruje na twojej głowie upragnioną fryzurę z pożądanym kolorem lub przeczytaj rady na . W innym wypadku może się okazać, iż nie takie były twoje zamierzenia, jednak na szczęście farba także stopniowo się zmywa, zaś włosy odrastają, toteż będzie czas na kolejne próby. Wykorzystując nasze porady z pewnością wszytko pójdzie dobrze.

Tagged with:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*