Absolwenci, studia

Co to jest jezdnia oraz jakie pojazdy mogłyby się po niej poruszać?

W Polsce jest jeszcze mało dróg prędkiego ruchu, po jakich można by jeździć z nieco większymi szybkościami. Tak jak ma to stanowisko u naszych położonych na zachodzie sąsiadów. W tamtym miejscu trasy okazują się być w o dużo lepszym stanie niż u nas i jazda autem po nich to istna radość.

kamień
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Szkoda, iż w Polsce jest takich szos wciąż za mało.
image - sprzęt
Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com
Jezdnia to część drogi, która asygnowana jest do ruchu pojazdów. Mogłaby ona składać się z jedynego lub paru pasów ruchu. Oczywiście najlepsza jest jezdnia, która ma kilka pasów ruchu. Wtenczas ci, jakim się spieszy mogą lewym pasem wyprzedzić tego typu, co poruszają się przepisowo. Te wielopasmowe jezdnie są w naszym państwie niezłej klasy oraz jazda po nich nie sprawia najmniejszego problemu. Trzeba tylko uważać na patrole policji, ażeby nie złapali nas za przekroczenie szybkości na tego typu drodze. Wszystko jest zależne od jakości naszego auta oraz od jego zdolności. Nierzadko na dobrej nawierzchni nie odczuwamy szybkości, którą akurat osiągnęliśmy.

Absolwenci, studia
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Dowolna jezdnia (kliknij) czy to jednopasmowa czy też np. trzypasmowa powinna posiadać pobocze. Wtenczas pieszy posiada którędy iść i nie ma niebezpieczeństwa wypadku. No raczej, że odnajdzie się jakiś śmiałek, który będzie wyprzedzał na tzw. trzeciego.

Czy masz ochotę przeczytać uzupełniające teksty? Jeżeli tak, to zobacz w witrynie (http://www.teamoffice.pl/hurtownia-artykulow-biurowych-teamoffice) podobne wiadomości odnoszące się takiej sprawy – link jest tutaj.

Wtenczas to już sprawa policji i takowy śmiałek mógłby pożegnać się z prawem jazdy. Ale nie trzeba widzieć sytuacji tak źle.

Należy radować się, że w naszym kraju też doczekaliśmy się wielu pięknych nawierzchni oraz możemy bez kłopotu wyjeżdżać samochodem nawet bardzo daleko. I nieważne czy też pojazd jest nowy lub starszy, istotne, iż posiadamy doskonałe drogi, którymi możemy się poruszać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*