Nie chcesz zostać oszukany przez nieuczciwego sprzedawcę? Sprawdź opinie o nim w portalu Pinia.pl!

Dla każdego fotografa, nieważne, amatora czy profesjonalisty, targi Photokina są najważniejszym, branżowym wydarzeniem w roku. Jest to event, przed którym pojawia się mnóstwo nowości w świecie fotografii. Nie potrzebne jest być mocno obeznanym w temacie, by wiedzieć, że jest to zajęcie koszmarnie kosztowne. Tym kosztowniejsze w naszym kraju, w którym większość gadżetów elektronicznych ma okropnie zawyżone ceny w stosunku do reszty świata. I tak, nowy Nikon jest droższy o ponad 400 dolarów od tego samego urządzenia, wykonanego w tej samej fabryce w Japonii, dostępnego w sklepie znajdującym się w kraju zjadaczy hamburgerów. Nie chcąc dać zarobić pazernym sprzedawcom żądającym horrendalnej marży, zaglądamy w monitor naszego komputera i szukamy uczciwych sprzedawców w sieci. Ryzyko jest oczywiście potężne. (Czyt. gigant to duża internetowa )Od sprzedawców z portali takich jak Allegro, którym zazwyczaj musimy ufać, że po przelaniu pieniędzy dostaniemy nienaruszony sprzęt, po sklepy internetowe, które nierzadko okazują się oszustami

Oczywiście możemy porównać ceny tego aparatu. Kupując przez internet możemy ugrać nawet pół tysiąca złotych. Ważne są jednak opinie klientów tej firmy. Sklepy internetowe często przedłużają okres wysyłania zamówionych towarów. Niejednokrotnie pojawiał się „kwas” z egzekwowaniem naprawy urządzeń w serwisach. Przy zakupie rzędu od 2700 PLN po 3300 PLN (u pazernego sprzedawcy) nie chcemy mieć przecież żadnych problemów, tylko uśmiechniętego kuriera jutro w samo południe stojącego przed naszymi drzwiami. (Czyt. merlin jeden z najlepszych)

W sprawdzeniu rentowności sklepu on-line może pomóc serwis Obecnie w zarejestrowanych jest tam kilka tysięcy sklepów. Przy rejestracji do serwisu poszczególne sklepy logują się do kategorii produktów, które sprzedają lub usług, które wykonują. Przyjazne dla użytkowników posortowanie towarów, które sprzedają, sprzyja wygodnej nawigacji. Przede wszystkim liczą się jednak opinie klientów sklepów. Każdy może napisać jak wyglądała współpraca z daną firmą, czy towar doszedł w umówionym czasie, jak był zapakowany, czy kontakt z firmą przebiegał sprawnie i profesjonalnie. (Czyt. torres niezwykle popularny). Pinia jest serwisem pod pilną obserwacją moderatora. Można szybko uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Przede wszystkim jednak ważna jest weryfikacja wiarygodności danej opinii. Oczywiście nie znajdziemy tu wulgaryzmów, które często cisną się na usta, gdy jesteśmy zmuszeni do konfrontacji z niekompetentnymi pracownikami danej firmy (wystarczy przypomnieć sobie ostatnią wizytę na poczcie).

Można tam znaleźć opnie o takich cudeńkach jak:

bindownice ,

bielizna ciążowa ,

wózki ,

stojaki ,

maty ,

wózki widłowe ,

kremy do ciała ,

joysticki ,

niszczarki oraz

dezodoranty

.

Fotograf chcący sprawić sobie nowy aparat, czy gracz szukający nowej konsoli i wiele innych osób, od zaawansowanych użytkowników opiekaczy do tostów i kuchenek mikrofalowych po osoby szukające śpioszków czy męskich stringów, powinni zatem odwiedzić! Okazuje się, że sklepy oferujące korzystniejsze ceny niż pazerna konkurencja, często nie wywiązują się ze składanych obietnic. Warto jednak poszukać by wybrać odpowiednie sklepy internetowe. Kiedy już nowy aparat będzie pomagał uwieczniać nasze życie, betoniarka będzie kręcić, mikrofala mikrofalić, dziecko smacznie spać w śpioszkach a męskie stringi werżną się z gracją w tyłek noszącego, nie można zapomnieć o dodaniu opinii na Pinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*